Leie kooli õpetajad, kasvatajad

Õpetaja Aine
Eero Plamus eero@leie.vil.ee direktor, kehaline kasvatus, tööõpetus
Tuuli Tolmov tolmov0@gmail.com ajalugu, ühiskonnaõpetus
Maria Tsyrulnkikova maria.tsyrulnikova123@gmail.com algõpetus, kehaline kasvatus
Epp Barkalaja epp@leie.vil.ee algklasside käsitöö, kunstiõpetus, informaatika
Marit Iila
marit.iila93@gmail.com inglise keel
Janika Vaht janikavaht@gmail.com eesti keel ja kirjandus
Maire Morev maire.morev@gmail.com käsitöö- ja kodundus, inimeseõpetus
Margit Suigusaar-Hämäläinen margit@leie.vil.ee lapsehoolduspuhkusel
Tiiu Kivilaan
tiiu.kivilaan@leie.vil.ee muusikaõpetus, huvijuht
Taimi Russki taimi@leie.vil.ee raamatukoguhoidja
Kersti Kraas kesrti.kraas@gmail.com matemaatika
Rein Aidak aidakrein52@gmail.com füüsika
Sofya Tsyrulnikova  sofya.tsyrulnikova@gmail.com loodusained, vene keel

Kommenteerimine on suletud