1. klass
3. rida: Remo Lepik, Arno Tiivel, Taavi Orgusaar
2. rida: Margus Vare, Kalev Varusk, Jan Roopa, Viko Lembavere, Rauno Mets, Eno Läänesaar, Helmi Kivi
1. rida: Keiti Põrk, Marika Visnapuu, kl juh Merike Jõgi, Helena Silla, Kerli Ott, Maris Vaht
pildilt puuduvad: Sander Läänesaar, Rauno Valter, Agne Pino, Silver Sepp,

2. klass
vasakult 1. reast: Mauris Õunapuu, Tauno Siniallik, Rait Johanson, Maris Õunapuu, Ave Pino, Anu Kukk, Kätriin Timian, Sigrid Sass, Janari Marimäe, kl juh Rita Kadaja, Maris Peetersoo, Kerli Luik, Marko Mühlberg, Kairo Karlson, Rivo Russki, Maarek Varilepp, Ain Türkson, Raul Niinemäe, Allar Tiivel
pildilt puuduvad: Tarmo Putk, Oscari Moks, Triin Männik

3. klass
3. rida: Tarmo Suigusaar, Mairo Marimäe, Rain Vare, Martin Hein
2. rida: Maido Peetersoo, Taavi Mangelsoo, Külli Must, Maria Uuemäe, kl juh Katrin Kurss-Tomp
1. rida: Reet Johanson, Helena Lepp, Signe Johanson, Merili Põrk, Marit Martin, Egle Russki, Getter Unt
Pildilt puuduvad: Merili Kõrgmaa, Kaivo Pullisaar,

4. klass
1. rida: Alar Orgusaar, Relika Amur, Liina Niinemäe, Lilyan Karjus, Sirli Põrk, Railo Karjus
2. rida: Einatr Pihlap, Alari Aren, Robyn Kõrgmaa, Ivo Läänesaar, Karin Piir, kl juh Tiina Ojasson-Võsa, Risto Piir, Risto Johanson
Pildilt puuduvad: Margus Aren, Kati Putk

5. klass
2. rida: Erti Bajarskas, Raul Pihlak, kl juh Hille Vasmann, Karin Vaht, Kaire Vaht, Ilona Lepp, Lauri Lepla, Ene Unt
1. rida: Merili Johanson, Kadri Pullisaar, Maria Russki, Kaire Ott, Maire Pihlap, Aili Naulanen

6. klass
3. rida: Aare Suigusaar, Lauri Aren, Arvi Piir, Andres Ant, Rene Must, Edgar Vaht
2. rida: Diana Suigusaar, Kristiina Ostrak, Kerli Pihlak, Germo Roosmaa, Rene Aren, Urmo Piir, Aleksei Ivanov
1. rida: Reelika Aia, Mare Orgusaar, kl juh Meelis Raju, Birgit Dreving, Moonika Aren, Diana Suigusaar

7. klass
3. rida: Guido Russki, Valev Kahu, Arne Suigusaar, kl juh Piret Luik, Maiko Johanson, Sten Peetersoo, Urmas Taska
2. rida: Kadri Sepp, Marita Pitk, Ave Peltser, Monika Visnapuu, Katrin Ott, Jaan Orgusaar
1. rida: Einar Esna, Ain Läänesaar, Kalvi Kõrgesaar
Pildilt puudub: Rain Kõrgmaa

8. klass
2. rida: Aivar Oras, Ago Kabral, Riho Viia, Kaire Güsson, Ermo Kruuse, Aljona Ivanova, Kalvi Kabral, Mario Kõrgesaar, kl juh Jaanus Päiv, Kalle Kukk
1. rida: Ave Kurss, Kairi Russki, Ena Niinemäe, Sigrit Tamm, Eneli Esna, Eyve Ero

9. klass
2. rida: õp Jaanus Päiv, õp Rita Kadaja, õp Janek Lass, Iivika Johanson, õp Meelis Raju, Ave Vihu, õp Piret Luik, Janari Järv, Marko Raamat, õp Merike Jõgi, Janno Mangelsoo, õp Tiina Grünberg, õp Peeter Siilaberg, Sirje Vasmann, Katrin Kurss-Tomp, Tiina Ojasson-Võsa
1. rida: õp Niina Merila, õp Hille Vasmann, Raili Niinemäe, kl juh Kristi Vastisson, dir Tiit Kurvits, Pille Orgusaar, Ülle Orgusaar, Margit Pent, Annika Naulanen

Kommenteerimine on suletud