1. klass
4. rida: Maris Vaht, Anna-Liisa Dreving, Annela Rander, Tiina Ojasson-Võsa,
3. rida: Ramona Lepik, Heleri Türkson, Mari-Liis Raamat, Agnes Tiivel, Kaie Takkel

2. rida: Renno Lepik, Silver Läänesaar, Aldo Niinemäe, Rivo Lembavere
1. rida: Toomas Aren, Tauno Ružits
pildilt puudub Kristi Zirk (lahkus koolist 18.02.99)


2. klass
5. rida: Arno Tiivel, Tiina Grünberg, Kalev Varusk

4. rida: Artur Randmer, Jan Roopa, Viko Lembavere
3. rida: Eno Läänesaar, Taavi Orgusaar, Rauno Valter
2. rida: Keiti Põrk, Helmi Kivi, Rauno Mets, Marika Visnapuu
1. rida: Sander Läänesaar, Margus Vare, Remo Lepik
pildilt puuduvad: Kerli Ott (lahkus koolist 01.01.99), Agne Pino, Helena Silla,


3. klass
6. rida: Mairo Marimäe, Rita Kadaja, Sigrid Sass
5. rida: Kairo Karlson, Ain Türkson, Anu Järv
4. rida: Maarek Varilepp, Kätriin Timian,
3. rida: Raul Niinemäe, Ave Pino, Kerli Luik
2. rida: Oscari Moks, Allar Tiivel, Janari Marimäe, Kerli Ott
1. rida: Rivo Russki, Jaanus Vare, Marko Mühlberg, Tauno Siniallik
pildilt puuduvad Rait Johanson, Triin Männik


4. klass
5. rida: Signe Johanson, Katrin Kurss-Tomp, Helena Lepp
4. rida: Egle Russki, Merili Põrk, Külli Must, Marit Martin, Maria Uuemäe
3. rida: Reet Johanson, Evelin Tähtväli, Getter Unt
2. rida: Rain Vare, Martin Hein, Kaivo Pullisaar, Taavi Mangelsoo
1. rida: Tarmo Suigusaar, Risto Piir
pildilt puudub Maido Peetersoo (lahkus koolist 10.09.98)


5. klass
5. rida: Margu Aren, Erti bajarskas, Alar Orgusaar
4. rida: Ivo Läänesaar, Sander Aasna, Alari Aren, Kristjan Vares
3. rida: Sirli Põrk, Liina Niinemäe, Lilyan Karjus
2. rida: Relika Amur, Einar Pihlap, Karin Piir, Riita Arros
1. rida: Risto Johanson, Evar Tähtväli
pildilt puudub Railo Karjus


6. klass
ülalt vasakult: Lauri Lepla, Hille Vasmann, Tanel Jalakas, Germo
Roosmaa, Kadri Pullisaar, Maire Pihlap, Kaire Vaht, Kristiina Ostrak,
Reelika Aia, Kaire Ott, Signe Johanson, Maria Russki, Merili Johanson,
Ilona Lepp, Aili Naulanen, Veiko Vares, Aare Suigusaar, Raul Pihlak
pildilt puudub Kaire Vaht


7. klass
5. rida: Birgit Dreving, Kerli Pihlak, Mare Orgusaar
4. rida: Moonika Aren, Sigrid Suigusaar, Diana Suigusaar

3. rida: Renee Must, Aleksei Ivanov, Andres Ant
2. rida: Arvi Piir, Meelis Raju, Lauri Aren, Rene Aren
1. rida: Edgar vaht, Urmo Piir, Kalvi Kõrgesaar


8. klass
5. rida: Jaan Orgusaar, Maiko Johanson
4. rida: Urmas Taska, Ain Läänesaar, Mario Kõrgesaar

3. rida: Monika Visnapuu, Ave Peltser, Piret Luik
2. rida: Eyve Ero, Arne Suigusaar, Marita Pitk
1. rida: Valev Kahu, Guido Russki, Einar Esna
pildilt puudub Ermo Kruuse (kust nimekirjast 17.06.99)


9. klass

2. rida: õp Jaanus Päiv, õp Meelis Raju, õp Rita Kadaja, õp Piret Luik,
õp Hille Vasmann, Riho Viia, õp Katrin Kurss-Tomp, Aivar Oras,õp

Merike Jõgi, Kalle Kukk, õp Elmar Aaren, Ago Kabral, õp Tiiu
Uusma, õp Janek Lass, õp Maie Utt, Raivo Vasmann, õp Tiina Grünberg, õp
Kristi Vastisson, õp Riita arros, õp Meelis Suurkask, õp Tiina
Ojasson-Võsa

1. rida: Sigrit Tamm, Ena Niinemäe, Kairi Russki, dir Tiit Kurvits, Ave Kurss, Eneli Esna,

pildilt puuduvad: Aljona Ivanova (kust nimekirjast 02.06.99)

Kommenteerimine on suletud