1. klass
Maarika Kivi, Maarja Salu, Kristi Saksniit, Merit Ero, Merilin Liiv, Maarja-Liisa Sander, Kati Kiis, Maia-Liisa Suigusaar, Helerin Türkson
ees: Taavi Toomsalu, Toomas Aren. Pildilt puudub Heleri Türkson. Õpetaja Katrin Kurss-Tomp



2. klass
2. rida: Aldo Niinemäe, Silver Läänesaar, Rivo Lembavere, Tiina Ojasson-Võsa, Tauno Ružits, Eno Läänesaar, Renno Lepik
1. rida: Annela Rander, Maris Vaht, Mari-Liis Raamat, Agnes Tiivel, Heleri Türkson, Kaie Takkel, Ramona Lepik, Anna-Liisa Dreving


3. klass
2. rida: Viko Lembavere, Rauno Mets, Jan Roopa, Rauno Valter, Janari Marimäe, Kalev Varusk, Sander Läänesaar, Rait Johanson
1. rida: Margus Vare, Agne Pino, Keiti Põrk, Helena Silla, Tiina Grünberg, Marika Visnapuu, Helmi Kivi, Remo Lepik
pildilt puuduvad: Taavi Orgusaar, Arno Tiivel, Maarek Varilepp


4. klass
2. rida: Allar Tiivel, Raul Niinemäe, Tarmo Suigusaar, Rivo Russki, Rita Kadaja, Marko Mühlberg, Kairo Karlson, Ain Türkson, Oscari Moks
1. rida: Tauno Siniallik, Kätriin Timian, Anu Järv, Kerli Luik, Triin Männik, Ave Pino, Sigrid Sass, Jaanus Vare
pildilt puuduvad: Rain Vare, Mairo Marimäe


5. klass
2. rida: Reet Johanson, Relika Amur, Kristi Vastisson, Merili Põrk, Taavi Mangelsoo, Ivo Läänesaar, Martin Hein, Kaivo Pullisaar, Risto Piir
1. rida: Getter Unt, Külli Must, Signe Johanson, Railo Karjus, Egle Russki, Marit Martin, Helena Lepp, Evelin Tähtväli
pildilt puudub Mari-Liis Vares (lahkus peale I veerandit)


6. klass
2. rida: Risto Johanson, Alari Orgusaar, Erti Bajarskas, Riita Arros, Lauri Lepla, Margus Aren
1. rida: Einar Pihlap, Aili Naulanen, Lilyan Karjus, Liina Niinemäe, Karin Piir, Sirli Põrk, Alari Aren, Sander Aasna
pildilt puudub Evar Tähtväli


7. klass
2. rida: Aare Suigusaar, Andrus Eenmaa, Raul Pihlak, Tanel Jalakas, Germo Roosmaa, Kaire Vaht, Reelika Aia, Ene Unt, Kristiina Ostrak
1. rida: Merili Johanson, Maria Russki, Kadri Pullisaar, Hille Vasmann, Maire Pihlap, Kaie Lauter, Ilona Lepp, Kaire Ott
pildilt puudub Karin Vaht


8. klass
2. rida: Sigrid Suigusaar, Moonika Aren, Mare Orgusaar, Meelis Raju, Kerli Pihlak, Birgit Dreving, Diana Suigusaar
1. rida: Rene Aren, Urmo Piir, Andres Ant, Aleksei Ivanov, Edgar Vaht, Kalvi Kõrgesaar, Renee Must, Arvi Piir, Lauri Aren


9. klass
2. rida: Ain Läänesaar, Kalvi Kabral, Urmas Taska, Jaan Orgusaar, Valev Kahu, Arne Suigusaar, Mario Kõrgesaar, Einar Esna, Guido Russki
1. rida: Kristina Lauter, Monika Visnapuu, Ave Peltser, Piret Luik, Marita Pitk, Kaire Güsson
puudub Eyve Ero (kustutatud nimekirjast 02.06.00)

Kommenteerimine on suletud