Contact

Filter

All Management Järelvalve Teachers Hoolekogu Study Council Employees

Job position
 
Management (1)

Hasso Kukemelk

Director
59199903
kool@leie.vil.ee

Reception time:

T 13.30-14.30
Järelvalve (1)

Kaidi Maask

Riiklik järelvalve
735 0165
5687 6407
kaidi.maask@hm.ee

Teachers (13)

Maria Tsyrulnikova

Kehaline kasvatus

Lisainformatsioon: 

Lapsepuhkusel


Sofya Tsyrulnikova

Loodusained, vene keel
sofya.tsyrulnikova@gmail.com

Reception time:

E 14.20-15.05

Margit Suigusaar-Hämäläinen

Mathematics
Learning Advisor
margit@leie.vil.ee

Reception time:

K 14.20-15.05

Tuuli Tolmov

History
tolmov0@gmail.com

Reception time:

N 15.05-15.50

Roosmary Suigusaar

Eesti keel, kirjandus
roosmary.suigusaar@mail.ee

Reception time:

K 14.20-15.05

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Reception time:

E ja R kokkuleppel

Tiiu Kivilaan

Muusikaõpetus
tiiu.kivilaan@leie.vil.ee

Reception time:

E 15.10-15.55

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Reception time:

T 15.10-15.55

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Reception time:

T 15.10-15.55

Argo Sass

Tehnoloogiaõpetus

Reception time:

T kokkuleppel

Epp Barkalaja

Klassiõpetaja, kunsti- ja tööõpetus, informaatika
epp@leie.vil.ee

Reception time:

T 14.20-15.05

Eva Ereline

Eripedagoog
eva.ereline@mail.ee

Reception time:

N-R 8.30-15.30

Mike Urman

Kehaline kasvatus
mikeurmann@gmail.com

Reception time:

R kokkuleppel
Hoolekogu (8)

Anzori Barkalaja

Kooli pidaja esindaja, hoolekogu esimees
anzori.barkalaja@gmail.com


Annika Ant

Vanemate esindaja
annika.ant@gmail.com


Kerdi Enders

Vanemate esindaja
kerdi.enders@gmail.com


Merike Jõgi

Vanemate esindaja
merike.jogi@mail.ee


Õnne Raamat

Vanemate esindaja
onne.raamat@viljandivald.ee


Marge Sass

Vanemate esindaja
tollipulk@gmail.com


Epp Barkalaja

Õppenõukogu esindaja
epp@leie.vil.ee


Miia Sass

Õpilaste esindaja

Study Council (13)

Maria Tsyrulnikova

Kehaline kasvatus

Lisainformatsioon: 

Lapsepuhkusel


Sofya Tsyrulnikova

Loodusained, vene keel
sofya.tsyrulnikova@gmail.com

Reception time:

E 14.20-15.05

Margit Suigusaar-Hämäläinen

Mathematics
Learning Advisor
margit@leie.vil.ee

Reception time:

K 14.20-15.05

Tuuli Tolmov

History
tolmov0@gmail.com

Reception time:

N 15.05-15.50

Roosmary Suigusaar

Eesti keel, kirjandus
roosmary.suigusaar@mail.ee

Reception time:

K 14.20-15.05

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Reception time:

E ja R kokkuleppel

Tiiu Kivilaan

Muusikaõpetus
tiiu.kivilaan@leie.vil.ee

Reception time:

E 15.10-15.55

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Reception time:

T 15.10-15.55

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Reception time:

T 15.10-15.55

Epp Barkalaja

Klassiõpetaja, kunsti- ja tööõpetus, informaatika
epp@leie.vil.ee

Reception time:

kokkuleppel

Argo Sass

Tehnoloogiaõpetus

Reception time:

T kokkuleppel

Eva Ereline

Eripedagoog
eva.ereline@mail.ee


Mike Urman

Kehaline kasvatus
mikeurmann@gmail.com

Reception time:

R kokkuleppel
Employees (1)

Velve Liiv

Majaperenaine
velve@leie.vil.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.