Studies

Filter

All Õpetajad Õppenõukogu Juhtkond

Job position
 

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Reception time:

T 15.10-15.55

Tiiu Kivilaan

Muusikaõpetus
tiiu.kivilaan@leie.vil.ee

Reception time:

E 15.10-15.55

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Reception time:

T 15.10-15.55

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Reception time:

E ja R kokkuleppel

Hasso Kukemelk

Director
59199903
kool@leie.vil.ee

Reception time:

T 13.30-14.30

Margit Suigusaar-Hämäläinen

Mathematics
Learning Advisor
margit@leie.vil.ee

Reception time:

K 14.20-15.05

Roosmary Suigusaar

Eesti keel, kirjandus
roosmary.suigusaar@mail.ee

Reception time:

K 14.20-15.05

Tuuli Tolmov

History
tolmov0@gmail.com

Reception time:

N 15.05-15.50

Maria Tsyrulnikova

Kehaline kasvatus

Lisainformatsioon: 

Lapsepuhkusel


Sofya Tsyrulnikova

Loodusained, vene keel
sofya.tsyrulnikova@gmail.com

Reception time:

E 14.20-15.05