Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Järelvalve Õpetajad Hoolekogu Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (1)

Ester Otsla

Direktori kohusetäitja
59 199 905
ester.otsla@viljandivald.ee

Järelvalve (1)

Kaidi Maask

Riiklik järelvalve
735 0165
5687 6407
kaidi.maask@hm.ee

Õpetajad (10)

Maria Tsyrulnikova

Klassiõpetaja, kehaline kasvatus
maria.tsyrulnikova123@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 13.25-15.05
R 13.25-15.05

Sofya Tsyrulnikova

Loodusained, vene keel
sofya.tsyrulnikova@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E 14.20-15.05

Margit Suigusaar-Hämäläinen

HEV koordinaator
Matemaatika, loodusõpetus, informaatika
margit@leie.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 13.25-15.05

Tuuli Tolmov

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
tolmov0@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E 14.20-15.55
N 14.20-15.55

Roosmary Suigusaar

Eesti keel, kirjandus
roosmary.suigusaar@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.20-15.05

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Tiiu Kivilaan

Huvijuht, muusikaõpetus
tiiu.kivilaan@leie.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15.10-15.55

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 15.10-15.55

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 15.10-15.55

Eva Ereline

Eripedagoog
eva.ereline@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

N-R 8.30-15.30
Hoolekogu (8)

Janek Lass

Hoolekogu esimees, vanemate esindaja
janek@koortikartul.ee


Epp Barkalaja

Õppenõukogu esindaja, hoolekogu sekretär
epp@leie.vil.ee


Kerdi Enders

Vanemate esindaja
kerdi.enders@gmail.com


Merike Jõgi

Vanemate esindaja
merike.jogi@mail.ee


Õnne Raamat

Vanemate esindaja
onne.raamat@viljandivald.ee


Marge Sass

Vanemate esindaja
tollipulk@gmail.com


Anzori Barkalaja

Kooli pidaja esindaja
anzori.barkalaja@gmail.com


Miia Sass

Õpilaste esindaja

Õppenõukogu (9)

Maria Tsyrulnikova

Klassiõpetaja, kehaline kasvatus
maria.tsyrulnikova123@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 13.25-15.05
R 13.25-15.05

Sofya Tsyrulnikova

Loodusained, vene keel
sofya.tsyrulnikova@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E 14.20-15.05

Margit Suigusaar-Hämäläinen

HEV koordinaator
Matemaatika, loodusõpetus, informaatika
margit@leie.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 13.25-15.05

Tuuli Tolmov

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
tolmov0@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E 14.20-15.55
N 14.20-15.55

Roosmary Suigusaar

Eesti keel, kirjandus
roosmary.suigusaar@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.20-15.05

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Tiiu Kivilaan

Huvijuht, muusikaõpetus
tiiu.kivilaan@leie.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15.10-15.55

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 15.10-15.55

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 15.10-15.55
Töötajad (1)

Velve Liiv

Majaperenaine
velve@leie.vil.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.