Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Tugispetsialistid Järelvalve Õpetajad Hoolekogu Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Hasso Kukemelk

Direktor
59199903
hasso.kukemelk@leiekool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eha Fedorov

Huvijuht
eha.fedorov@kolgajaanikool.ee

Vastuvõtuaeg:

K 8.30-14.00

Merike Jõgi

Lasteaia koordinaator
+372 59199905

Vastuvõtuaeg:

E-N 8.00-15.00
Tugispetsialistid (2)

Eva Ereline

Eripedagoog
eva.ereline@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

N-R 8.30-15.30

Natalia Rediskina

Koolipsühholoog
5326 9767
natalia.rediskina@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Järelvalve (1)

Kaidi Maask

Riiklik järelvalve
735 0165
5687 6407
kaidi.maask@hm.ee

Õpetajad (12)

Epp Barkalaja

Klassiõpetaja, kunsti- ja tööõpetus, informaatika

Vastuvõtuaeg:

T 14.20-15.05

Kai Kitsing

Loodusained, vene keel
kai.kitsing@leiekool.ee

Lisainformatsioon: 

Loodusring, vene keel, keemia, bioloogia, geograafia

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Margit Suigusaar-Hämäläinen

Matemaatika, loodusõpetus, informaatika
HEV koordinaator
margit.suigusaar@leiekool.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.20-15.05

Maksim Kotkas

Muusikaõpetus
maksim.kotkas@leiekool.ee

Lisainformatsioon: 

Pilliring

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E ja R kokkuleppel

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 15.10-15.55

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 15.10-15.55

Toomas Kaarjärv

Tehnoloogiaõpetus

Vastuvõtuaeg:

T kokkuleppel

Mike Urman

Kehaline kasvatus
mikeurmann@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

SIrje Mangelsoo

Lasteaiaõpetaja abi


Tuuli Tolmov

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
tuuli.tolmov@leiekool.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Juta Klettenberg

Eesti keel, kirjandus
juta.klettenberg@leiekool.ee

Vastuvõtuaeg:

N kokkuleppel
Hoolekogu (8)

Anzori Barkalaja

Kooli pidaja esindaja, hoolekogu esimees
anzori.barkalaja@gmail.com


Annika Ant

Vanemate esindaja
annika.ant@gmail.com


Kerdi Enders

Vanemate esindaja
kerdi.enders@gmail.com


Merike Jõgi

Vanemate esindaja
merike.jogi@mail.ee


Õnne Raamat

Vanemate esindaja
onne.raamat@viljandivald.ee


Marge Sass

Vanemate esindaja
tollipulk@gmail.com


Epp Barkalaja

Õppenõukogu esindaja
epp@leie.vil.ee


Miia Sass

Õpilaste esindaja

Õppenõukogu (10)

Epp Barkalaja

Klassiõpetaja, kunsti- ja tööõpetus, informaatika

Vastuvõtuaeg:

T 14.20-15.05

Juta Klettenberg

Eesti keel, kirjandus
juta.klettenberg@leiekool.ee

Vastuvõtuaeg:

N kokkuleppel

Margit Suigusaar-Hämäläinen

Matemaatika, loodusõpetus, informaatika
HEV koordinaator
margit.suigusaar@leiekool.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.20-15.05

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E ja R kokkuleppel

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 15.10-15.55

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 15.10-15.55

Toomas Kaarjärv

Tehnoloogiaõpetus

Vastuvõtuaeg:

T kokkuleppel

Mike Urman

Kehaline kasvatus
mikeurmann@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Eva Ereline

Eripedagoog
eva.ereline@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

N-R 8.30-15.30

Tuuli Tolmov

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
tuuli.tolmov@leiekool.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel
Töötajad (2)

Velve Liiv

Majaperenaine
+372 53473237
velve.liiv@leiekool.ee


Janne Elmers

Sekretär-asjaajaja
53320042
janne.maisvali@leiekool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 8.30-15.00
Kolmapäev 8.30-15.00

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.