Контакт

Фильтр

Все Администрация Järelvalve Учителя Hoolekogu Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (1)

Hasso Kukemelk

Директор
59199903
kool@leie.vil.ee

Время приема:

K 14.00-15.00
Järelvalve (1)

Kaidi Maask

Riiklik järelvalve
735 0165
5687 6407
kaidi.maask@hm.ee

Учителя (14)

Epp Barkalaja

Klassiõpetaja, kunsti- ja tööõpetus, informaatika
epp@leie.vil.ee

Время приема:

T 14.20-15.05

Sofya Tsyrulnikova

Loodusained, vene keel
sofya.tsyrulnikova@gmail.com

Время приема:

E 14.20-15.05

Margit Suigusaar-Hämäläinen

Математика
Советник обучения
margit@leie.vil.ee

Время приема:

K 14.20-15.05

Roosmary Suigusaar

Eesti keel, kirjandus
roosmary.suigusaar@mail.ee

Время приема:

K 14.20-15.05

Martin Karjalaine

История
karja777@gmail.com

Время приема:

N 14.20-15.05

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Время приема:

E ja R kokkuleppel

Tiiu Kivilaan

Muusikaõpetus
tiiu.kivilaan@leie.vil.ee

Время приема:

E 14.20-15.05

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Время приема:

T 15.10-15.55

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Время приема:

T 15.10-15.55

Argo Sass

Tehnoloogiaõpetus

Время приема:

T kokkuleppel

Mike Urman

Kehaline kasvatus
mikeurmann@gmail.com

Время приема:

R kokkuleppel

Eva Ereline

Eripedagoog
eva.ereline@mail.ee

Время приема:

N-R 8.30-15.30

Tuuli Tolmov

История

Lisainformatsioon: 

Lapsepuhkusel


Maria Tsyrulnikova

Kehaline kasvatus

Lisainformatsioon: 

Lapsepuhkusel

Hoolekogu (8)

Anzori Barkalaja

Kooli pidaja esindaja, hoolekogu esimees
anzori.barkalaja@gmail.com


Annika Ant

Vanemate esindaja
annika.ant@gmail.com


Kerdi Enders

Vanemate esindaja
kerdi.enders@gmail.com


Merike Jõgi

Vanemate esindaja
merike.jogi@mail.ee


Õnne Raamat

Vanemate esindaja
onne.raamat@viljandivald.ee


Marge Sass

Vanemate esindaja
tollipulk@gmail.com


Epp Barkalaja

Õppenõukogu esindaja
epp@leie.vil.ee


Miia Sass

Õpilaste esindaja

Учебный совет (12)

Epp Barkalaja

Klassiõpetaja, kunsti- ja tööõpetus, informaatika
epp@leie.vil.ee

Время приема:

T 14.20-15.05

Sofya Tsyrulnikova

Loodusained, vene keel
sofya.tsyrulnikova@gmail.com

Время приема:

E 14.20-15.05

Margit Suigusaar-Hämäläinen

Математика
Советник обучения
margit@leie.vil.ee

Время приема:

K 14.20-15.05

Roosmary Suigusaar

Eesti keel, kirjandus
roosmary.suigusaar@mail.ee

Время приема:

K 14.20-15.05

Martin Karjalaine

История
karja777@gmail.com

Время приема:

N 14.20-15.05

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Время приема:

E ja R kokkuleppel

Tiiu Kivilaan

Muusikaõpetus
tiiu.kivilaan@leie.vil.ee

Время приема:

E 14.20-15.05

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Время приема:

T 15.10-15.55

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Время приема:

T 15.10-15.55

Argo Sass

Tehnoloogiaõpetus

Время приема:

T kokkuleppel

Mike Urman

Kehaline kasvatus
mikeurmann@gmail.com

Время приема:

R kokkuleppel

Eva Ereline

Eripedagoog
eva.ereline@mail.ee

Время приема:

N-R 8.30-15.30
Персонал (1)

Velve Liiv

Majaperenaine
velve@leie.vil.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.