Занятия

Фильтр

Все Õpetajad Õppenõukogu Juhtkond

Должность
 

Rein Aidak

Füüsika
aidakrein52@gmail.com

Время приема:

T 15.10-15.55

Tiiu Kivilaan

Huvijuht, muusikaõpetus
tiiu.kivilaan@leie.vil.ee

Время приема:

E 15.10-15.55

Maire Morev

Tütarlaste käsitöö-, inimeseõpetus
maire.morev@gmail.com

Время приема:

T 15.10-15.55

Anna Mölter

Inglise keel
m6lteranna@gmail.com

Время приема:

kokkuleppel

Hasso Kukemelk

Директор


Margit Suigusaar-Hämäläinen

Советник обучения
Математика
margit@leie.vil.ee

Время приема:

N 13.25-15.05

Roosmary Suigusaar

Eesti keel, kirjandus
roosmary.suigusaar@mail.ee

Время приема:

N 14.20-15.05

Tuuli Tolmov

История
tolmov0@gmail.com

Время приема:

E 14.20-15.55
N 14.20-15.55

Maria Tsyrulnikova

Klassiõpetaja, kehaline kasvatus
maria.tsyrulnikova123@gmail.com

Время приема:

T 13.25-15.05
R 13.25-15.05

Sofya Tsyrulnikova

Loodusained, vene keel
sofya.tsyrulnikova@gmail.com

Время приема:

E 14.20-15.05