Leie kooli õpetajad

Õpetaja   Aine
Eero Plamus eero@leie.vil.ee direktor, kehaline kasvatus, tööõpetus
Tuuli Tolmov tolmov0@gmail.com ajalugu, ühiskonnaõpetus
Maria Tsyrulnkikova maria.tsyrulnikova123@gmail.com algõpetus, kehaline kasvatus

 

Epp Barkalaja epp@leie.vil.ee algklasside käsitöö, kunstiõpetus, informaatika
 

Roosmary Suigusaar

roosmary.suigusaar@mail.ee  eesti keel ja kirjandus
 Karol Säär s.karol1344@gmail.com  inglise keel
Maire Morev maire.morev@gmail.com käsitöö- ja kodundus, inimeseõpetus
Margit Suigusaar-Hämäläinen margit@leie.vil.ee matemaatika, loodusained, informaatika
Tiiu Kivilaan

 

tiiu.kivilaan@leie.vil.ee muusikaõpetus, huvijuht

 

Taimi Russki taimi@leie.vil.ee raamatukoguhoidja
Rein Aidak aidakrein52@gmail.com füüsika
Sofya Tsyrulnikova  sofya.tsyrulnikova@gmail.com loodusained, vene keel

Comments are closed.