Noortekonverents “Lahe Koolipäev 2014” Nordea Kontserdimajas

Leie Põhikoolist osalevad:
Laura Lorup 4. kl;
Keiti Lass 6. kl;
Moonika Lembavere 6. kl;
Grete Sass 7. kl;
Kalmer Keerup 8. kl;
Kristin Lass 8. kl;
Triin Randmer 9. kl;
Tiina Ojasson-Võsa- õpetaja

Noortekonverents “Lahe Koolipäev 2014”. Lahe Koolipäev on Eesti suuurim koolinoortele  suunatud konverents, mis on paljude koolide jaoks saanud jubaiga-aastaseks traditsiooniks. Sel aastal tähistame 11. ndat aastat.
Iga aasta on meie konverentsist osa võtnud 800- 900 osalejat ning õpilased onkokku tulnud koolidest üle-Eesti. Sel aastal prognoosime julgelt kuni 1100 osalejat. Sel aastal on konverents 12.novembril Nordea Kontserdimajas. Iga aasta valitakse välja uus teema, mis oleks veidike teistsugune kui koolipingis läbitud teemad, et panna õpilasi mõtlema enda elu ja tegemiste üle. Sel aastal on teemaks “ELAD ISE OMA ELU?”. Kas sa võtad vastutust oma elu ja tehtud otsuste eest? Mis väärtused kujundavad sinu elu? Keda haarata kaasa oma teekonnal? Enda lugu, mõtteteri ja emotsioone jagavad sel aastal TANJA MIHHAILOVA, HIRVO SURVA, LEA DALI LION (LEA LIITMAA), ANDRES SÕBER, AIGI VAHING JPT. Päev on täis üllatusi ja põnevaid arutelusid. Oleme senimaani lavale toonud hüpiknukke, teatritruppe, tsirkuseartiste, madusid ja teisi põnevaid. Kes üllatab selle aasta konverensil?
Tule 12.novembril Nordea Kontserdimajja ja saa teada. Pileti hind on sel aastal 33+KM (39.60) ning selle sees on konverensti pilet, materjalid, transport konverentsile ja koju tagasi, 3 korralikku kõhutäit ja garanteerime suurepärase meeleolu. Tihtipeale on olnud just KOOLID, VALLAD VÕI NOORTEKESKUSED need, kes saadavad õpilasi konverentsile premeerides neid kas siis eduka õppetöö eest või koolielu aktiivsemaks muutmisel.