Maakonna MV pranglimises, finaalvõistlused

Pranglimise finaalvõistlused on 9. aprillil Viljandi Jakobsoni Koolis.
Esialgne AJAKAVA:
11.00 Avamine
Võistlevad Sirgujad ja Oskajad
Autasustamine
13.00 Alustavad võistlemist teised vanuseklassid.
Autasustamine

Eelvõistluste tulemuste põhjal kutsutakse finaali võistlejad:
Oskajad
1. Leiger Fuks Suislepa Lasteaed-Algkool 6. klass 16267 8512 7755 7338
2. Raul Tambre Viljandi Kesklinna Kool 6.c klass 14212 7708 6059 6504
3. Kadi Lõhmus Suislepa Lasteaed-Algkool 5. klass 12456 5934 6522 5496
4. Johanna Jürmann Tääksi Põhikool 6. klass 11645 5797 5848 4531
5. Geidi Õunap Viljandi Kesklinna Kool 6.b klass 11395 5813 5582 3927
6. Kairiin Kukk Viljandi Kesklinna Kool 6.c klass 10261 3838 5577 4684
7. Ergo Adams Kildu Põhikool 4. klass 9767 5351 4007 4416
8. Meeri-Helena Kalamees Suislepa Lasteaed-Algkool 5. klass 9605 4929 3557 4676
9. Annakrete Kangur Suure-Jaani Gümnaasium 6.a klass 8932 4671 4261 3300
10. Helen Alev Viljandi Kesklinna Kool 6.c klass 8894 3869 4463 4431
11. Helene Dimitrijev Viljandi Kesklinna Kool 4.a klass 8691 4759 3932 3483
12. Marta Poolakese Kalmetu Põhikool 4. klass 8538 4454 4084 3198
13. Merilyn Vandrecht Kalmetu Põhikool 4. klass 8405 4158 2752 4247
14. Grete Sass Leie Põhikool 5. klass 8378 4568 3810 2600
15. Katrin Kookla Suure-Jaani Gümnaasium 6.b klass 8254 4120 3610 4134

Noormehed
1. Artur Kohv Viljandi Gümnaasium 12. klass 17516 8518 8998 0
2. Kermo Basov Viljandi Gümnaasium 12. klass 15266 8290 6976 5331
3. Kaspar Keerup Leie Põhikool 9. klass 14622 6564 7370 7252
4. Karl Mitt Viljandi Gümnaasium 12. klass 13709 6112 7597 5688
5. Kristo Jaansoo Suure-Jaani Gümnaasium 9.b klass 13062 6251 6811 4425
6. Jarmo Ilmjärv Leie Põhikool 9. klass 12964 6192 6772 5798
7. Alex Tkatšenko Suure-Jaani Gümnaasium 9.b klass 12834 6298 6536 5977
8. Magnus Liir Suure-Jaani Gümnaasium 9.a klass 12777 6372 6405 5331
9. Andres Ralja Tarvastu Gümnaasium 7.a klass 12303 6235 6068 3687
10. Ringo Saar Kalmetu Põhikool 9. klass 11607 6267 5340 5111