Vastlapäev Otepääl

17. veebruaril sõidame Otepääle suusatama. Peale suusatamist külastame Pühajärve Puhkekeskuse ujulat ja sauna (3,00 eur, kaasa käterätt ja ujumisriided).

Kel suusavarustust pole, võimalus Otepää Ansomäe Snowtubingu radadel mäest alla lasta (1 tund= 7 eur) http://anso.ee/supersnowtubing

Väljasõit kooli juurest kell 8.30. Lõunaeine võtame koolist kaasa

KAASA SUUSAVARUSTUS! Võimalus kasutada kooli suusavarustust (laenutus Tiit Kurvits)

UJULA RAHA 3.00 eurot HILJEMALT esmaspäevaks 16.02 KLASSIJUHATAJA KÄTTE!

Leie Põhikooli õpilaste nimekiri 17.02.2015 vastlapäeval Otepääl

1. klass (6. õpilast)
1. Artur Andreson 1. kl (tuubitab)
2. Magda-Leena Barkalaja 1. kl (tuubitab)
3. Karol Ilmjärv 1. kl (tuubitab)
4. Marcus Kõrgesaar 1. kl (tuubitab)
5. Kadri Lorup 1. kl (suusatab)
6. Miia Vaher 1. kl (tuubitab)
2. klass (6. õpilast)
1. Alar Ant 2. kl (suusatab)
2. Disandra Karjus 2. kl (suusatab)
3. Renee Raadik 2. kl (suusatab)
4. Miia Sass 2. kl (suusatab)
5. Rasmus Vaher 2. kl (suusatab)
6. Airi Vaht 2. kl (suusatab)
3. klass (3. õpilast)
1. Romet Mägi 3. kl (suusatab)
2. Rando Raadik 3. kl (haige)
3. Pauline Simona Sepp 3. kl (suusatab)
4. klass (4. õpilast)
1. Laura Lorup 4. kl (suusatab)
2. Steven-Silver Lung 4. kl (tuubitab)
3. Oliver Truu 4. kl (suusatab)
4. Gerli Vassil 4. kl (suusatab)
5. klass (2. õpilast)
1. Marten Hämäläinen 5. kl (suusatab
2. Janette Kõrgesaar 5. kl (suusatab)
6. klass (6. õpilast)
1. Keiti Lass 6. kl (suusatab)
2. Moonika Lembavere 6. kl (suustab)
3. Kaarel Saksniit 6. kl (suusatab)
4. Argo Saul 6. kl (suusatab)
5. Tanel Suigusaar 6. kl (koolis)
6. Kärolin Vaht 6. kl (suusatab)
7. klass (4. õpilast)
1. Kaili Pullisaar 7. kl (haige/koolis??)
2. Grete Sass 7. kl (suusatab)
3. Patrick-Stauning Toms 7. kl (tuubitab)
4. Janari Türkson 7. kl (suusatab)
8. klass (5. õpilast)
1. Hannabel Dreving 8. kl (tuubitab)
2. Kalmer Keerup 8. kl (tuubitab)
3. Kristin Lass 8. kl (suusatab)
4. Karolin Puranen 8. kl (koolis)
5. Olari Türkson 8. kl (tuubitab)
9. klass (5. õpilast)
1. Tuuli Dimitrijev 9. kl (koolis)
2. Karmo Ilmjärv 9. kl (tuubitab)
3. Triin Randmer 9. kl (suusatab)
4. Riina Saksniit 9. kl (haige/koolis??)
5. Heimar Vaht 9. kl (suusatab)

KOOLIS/HAIGE? 5. õpilast
SUUSATAB 24 õpilast
TUUBITAB 11 õpilast
õpet koolis:
Margit Suigusaar-Hämäläinen
Astra Volkov

Saatjad:
Tiit Kurvits- suusatab
Tiina Grünberg suusatab
Maris Kaur suusatab
Erki Liiv suusatab
Tiina Ojasson-Võsa tuubitab
UJULAS: 18+3 N; 17+2 M